[CNW:Counter]

O mně


Jmenuji se Dagmar Grňová a jsem certifikovaná terapeutka energetické psychlogie a EFT.

Metodu EFT jsem poznala v době, kdy jsem hledala alternativní způsob léčby pro své děti. A metoda mě nadchla tak, že jsem se rozhodla pro roční terapeutický výcvik na Institutu energetické psychologie přímo u Zdeny Katayama, která k nám metodu přivezla z Japonska. Součástí výcviku je energetická psychologie, EFT, NLP a hypnóza. Ve vzdělávání pokračuji i nadále. Absolvovala jsem kurz Mentální léčby a intuitivní diagnózy a věnovala jsem se studiu Autopatie, což je další metoda, která často dokáže „zázraky“ (více se dočtete na autopatie.cz). Získala jsem certifikát u pana Čehovského, ale s poradenstvím v autopatii jsem nezačala. Zjistila jsem, že EFT je mi bližší a k řešení psychických i fyzických problémů stačí.
V roce 2015 jsem se zúčastnila kurzu paní Zdeny Katayama OPTIMAL EFT, který posunuje metodu na úplně jinou úrověň a otevírá nové netušené možnosti při praktikování EFT.

Metodu EFT sama často využívám při řešení každodenních problémů, pomáhá mně, mým dětem, mým přátelům i mým klientům. Ráda předám své znalosti a zkušenosti i Vám.